Premout Janssens verandas
Premout Pauwels Verandas
Premout Miniflat verandas
Premout Weinor verandas

Ziemas dārzs — viena no vietām, kur cilvēks var izbaudīt klusumu, gremdēties miera un saskaņas gaisotnē. Mēs sniedzam Jums dvēselisku komfortu, veidojot saikni starp dzīves telpu mājoklī un apkārtējo dabu. Mūsu piedāvājumā ir visdažādākie radošie risinājumi, lai dzīvē piepildītu Jūsu ideālās mājas redzējumu.

Gaisīgs, gaismas pilns koka ziemas dārzs jebkurā gadalaikā kļūst par iemīļotu kopēju ģimenes atpūtas telpu. Tas bagātina un rotā māju, piešķir Jūsu miteklim neatkārtojamu savdabību. Tā izmantojums mēdz būs visplašākais. Koka ziemas dārzs var būt kā stiklotas verandas, stiklota terase, nojume virs āra baseini, stiklots darba kabinets, ēdamistaba, biljarda zāle vai telpa sporta nodarbēm, stiklotas nojumes. To šķietamo vieglumu nodrošina paaugstinātas izturības nesošās konstrukcijas, kam nekaitē ne atmosfēras ietekme, ne mehāniska slodze. Stikla siena nošķir no drēgnā laika un ļauj baudīt dabu un baudīt apkārtējo ainavu.

Koka konstrukcijas ziemas dārzi salīdzinājumā ar alumīnija profilu konstrukciju ir siltāki, estētiski baudāmāki, ar augstāku ugunsdrošības pakāpi (ugunsgrēka gadījumā līmētas koka brusas konstrukcija augstas temperatūras ietekmē ir izturīgāka pret deformācijām). Konstrukcijas pamatā ir nesošais karkass no līmētām dažādu koka sugu brusām, stikla paketes, alumīnija dekoratīvie profili vai ultravioleto staru noturīga silikona un hidroizolācijas.

Esam vadošo Eiropas kompāniju Janssens veranda, Pauwels verandas, Miniflat, Keller Wintergardens un Weinor oficiālie pārstāvji Latvijā. Mūsu soeciālisti palīdzēs Jums izvēlēties atbilstāšāko risinājumu. Nodrošinām pēcgarantijas apkopi iebūvētajiem mehānismiem.

Premium Outdoor verandu, lapeņu un ziemas dārzu paraugi